Bjarke Kobberø

Bjarke Kobberø

Partner og cheftræner

Email:
kobberoe@running26.dk

Telefon
+45 6179 7477

Camilla Buch

Camilla Buch

Senior Projektleder, teambuilding & events

Email:
camilla@running26.dk

Telefon
+45 2990 4879

Kenneth Munk

Kenneth Munk

Projektleder, Events & Trail Fox Series

Email:
munk@running26.dk

Telefon
+45 2526 8032

Screenshot 2017-11-07 10.43.16

Kristian Uhd Jepsen

Adm. direktør

Email:
uhd@running26.dk

Telefon
+45 2676 8644

Morten Olesen

Morten Olesen

Sportscoach

Email:
olesen@running26.dk

Telefon
+45 2763 5341

Nicklas Hyde

Nicklas Hyde

Senior Projektleder

Email:
hyde@running26.dk

Telefon
+45 2613 2686

René Thomsen

René Bak Thomsen

Projektleder

Email:
thomsen@running26.dk

Telefon
+45 3126 5024

Stefan Nadelmann

Stefan Nadelmann

Partner, Adm. direktør i easymove

Email:
nadelmann@running26.dk

Telefon
+45 2081 8088

Winnie Munk

Winnie Martedal Munk

Bogholder

Email:
winnie@running26.dk

Telefon
+45 5121 4934