Bjarke Kobberø

Bjarke Kobberø

Partner og cheftræner – Netværk, rejser, personlig træning og test

Email:
kobberoe@running26.dk

Telefon
+45 6179 7477

Camilla Buch

Camilla Buch

Senior Projektleder – Marketing, teambuilding og events

Email:
camilla@running26.dk

Telefon
+45 2990 4879

Kristian Uhd Jensen

Kristian Uhd Jepsen

Adm. direktør – Running26 og Easymove

Email:
uhd@running26.dk

Telefon
+45 2676 8644

Nicklas Hyde

Nicklas Hyde

Senior Projektleder – Økonomi, R26 Events og Easymove

Email:
hyde@running26.dk

Telefon
+45 2613 2686

René Thomsen

René Bak Thomsen

Projektleder – R26 Events

Email:
thomsen@running26.dk

Telefon
+45 3126 5024

Stefan Nadelmann

Stefan Nadelmann

Partner – Adm. direktør i Easymove

Email:
nadelmann@running26.dk

Telefon
+45 2081 8088

Winnie Munk

Winnie Martedal Munk

Bogholder – PÅ BARSEL

Email:
winnie@running26.dk

Telefon
+45 5121 4934