Easymove

Bjarke Kobberø

Partner og cheftræner

Netværk, rejser, personlig træning og test

Email:
kobberoe@running26.dk

Telefon
+45 6179 7477

Easymove

Camilla Buch

Senior Projektleder

Marketing, teambuilding og events

Email:
camilla@running26.dk

Telefon
+45 2990 4879

Easymove

Kristian Uhd Jepsen

Adm. direktør

Running26 og easymove

Email:
uhd@running26.dk

Telefon
+45 2576 8644

Lisbeth

Lisbeth Blak-Lunddahl

Associeret partner

Direktør med ansvar for forretningsudvikling og strategi

Email:
lisbeth@running26.dk

Telefon
+45 4251 5812

Easymove

Nicklas Hyde

Senior Projektleder

Økonomi, R26 Events

Email:
hyde@running26.dk

Telefon
+45 2613 2686

Nina

Nina Vinde Folkersen

Projektkoordinator

Teambuilding, events og marketing

Email:
nina@running26.dk

Telefon
+45 2296 6014

Winnie Munk

Winnie Martedal Munk

Bogholder

Email:
winnie@running26.dk

Telefon
+45 5121 4934