Easymove

Bjarke Kobberø

Partner og cheftræner

Netværk, rejser, personlig træning og test

Email:
kobberoe@running26.dk

Telefon
+45 6179 7477

CB2

Camilla Buch

Senior Projektleder

Marketing, teambuilding og events

Email:
camilla@running26.dk

Telefon
+45 2990 4879

image0

Frederik Krohn Simonsen

Projektkoordinator

Teambuilding og events

Email:
krohn@running26.dk

Telefon
+45 6046 4424

Easymove

Kristian Uhd Jepsen

Adm. direktør

Running26 og easymove

Email:
uhd@running26.dk

Telefon
+45 2576 8644

Easymove

Nicklas Hyde

Senior Projektleder

Økonomi, teambuilding, R26 Events

Email:
hyde@running26.dk

Telefon
+45 2613 2686

Nina

Nina Vinde Folkersen (BARSEL)

Projektkoordinator

Teambuilding og events

Email:
nina@running26.dk

Telefon
+45 2296 6014

Camilla Hylleberg Photography

Sarah van Daalen

Head of marketing

Running26, Trailfox Series & easymove

Email:
sarah@running26.dk

Telefon
+45 2680 8060

Winnie Munk

Winnie Martedal Munk

Bogholderi og projektadministration

Email:
winnie@running26.dk

Telefon
+45 5121 4934